Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Arsenal wciąż przegrał
26 Aug

Arsenal wciąż przegrał

Liverpool nadal wygrywał w trzeciej rundzie Premier League w sezonie 2019-20, pokonując Arsenal 3-1. 12 kolejnych zwycięstw w lidze jest najdłuższym w historii Liverpoolu i stanowi nowy rekord w Koszulka Liverpool. Liverpool poczynił znaczne postępy pod okiem trenera Jyurgena Kloppa. Czy uda im się zdobyć tytuł ligi w tym roku?

Arsenal wciąż przegrał z Liverpoolem, nie zdobywając więcej pewności siebie tego lata. Obecnie Manchester City i Liverpool są najsilniejszymi graczami w zespole. Zwycięstwo tych dwóch drużyn stanowi dla niej wielkie uznanie. Kiedy gra została przegrana, gracze z rozczarowaniem spojrzeli na Koszulka Arsenal i poczuli, że nie są wystarczająco silni. Trener Arsenalu był bardziej otwarty i pomyślał, że zdobycie bramki było awansem dla zespołu.

Na początku sezonu ligowego nowego sezonu każda drużyna walczy o zwycięstwo drużyny. Gracze transferowi dostosowują się również do nowego modelu zespołu, dążąc do nowych wyników, aby udowodnić swoją wartość. Wszystko to nowy początek i mam nadzieję, że w nadchodzących grach zobaczymy więcej ekscytujących gier.

Najczęściej oglądane produkty