Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Chelsea zawsze była niebieską drużyną fanów
18 Jan

Chelsea zawsze była niebieską drużyną fanów

Podczas gorącego zimowego okna Inter Milan zebrał młodego Ashleya, kapitana Manchesteru United i Christiana Eriksena, głównego pomocnika Tottenhamu Hotspur. Chelsea niewiele się zmieniło, tylko przedłuża umowę z obrońcą Reece Jamesem do 2025 roku. Reece James jest w Chelsea od 8 lat. Chociaż był wypożyczony do innych drużyn na treningi, zawsze lubił niebieską koszulki piłkarskie.

Manchester United oficjalnie potwierdził, że były kapitan Ashley Young opuścił drużynę, aby dołączyć do Interu Mediolan, a środkowy obrońca Harry Maguire jest nowym kapitanem Manchester United. Fani uważają, że następnym kapitanem Manchester United powinien być David de Gea. W końcu Harry Maguire dołączył do zespołu dopiero od pół roku. Manchester United zasadniczo zastąpił nowych graczy, a starymi graczami może być Paul podra. Paul podra wkroczył również w sytuację Neymara, a jego serce nie było w stanie ustabilizować się.

W 2020 r. Wszystkie główne zespoły są w trakcie konsolidacji, zmieniając trenerów lub zawodników. Wszystko jest w przygotowaniu do rozpoczęcia nowej gry. Reece James będzie nosić nr 24 Koszulka Chelsea, a zespół pokaże swoje nowe osiągnięcia. Po pół roku gry gracze Chelsea odkryli swoje zalety w swoich pozycjach. Publiczność oczekuje na bitwę o dzielną armię Chelsea.

Najczęściej oglądane produkty