Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ciągłe wysiłki Tottenham Hotspur
31 Jul

Ciągłe wysiłki Tottenham Hotspur

Puchar Audi Tottenham Hotspur 1: 0 wygrał Real Madryt z finałem, w tym roku Tottenham Hotspur ponownie wszedł do finału. Porażka w finale Ligi Mistrzów zmniejszyła chwałę Koszulka Tottenham Hotspur. To największe rozczarowanie Tottenhamu Hotspur w tym roku i stracił wszystko w ostatnim meczu.

Ten mecz z Realem Madryt można wygrać, więcej jest to, że gracze wykorzystują okazję. Potyczki graczy Realu Madryt zostały dobrze wykorzystane przez Harry'ego Kane'a i strzelił gola, co również było rzadkim celem dla obu drużyn. Real Madryt nie powiódł się, a koszulki piłkarskie bramkarza została zabrudzona i nie udało mu się zablokować bramki przeciwnika. Gracze z Realu Madryt są rozczarowani, że wychodzą z boiska, nie wiem, czy można przywrócić blask.

Tottenham Hotspur jest pewny Pucharu Audi i musi go wygrać. Fani czekają na rozpoczęcie kolejnej gry, aby pomóc Tottenhamowi Hotspur. Na stacji tankowania Tottenham Hotspur jest wiele reklam, wierząc, że wszystko należy do tych, którzy ciężko pracowali. Niepowodzenie po porażce toruje drogę do sukcesu, a zwycięstwo nadchodzi.

Najczęściej oglądane produkty