Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liga Mistrzów jest celem wszystkich drużyn piłkarskich
18 Sep

Liga Mistrzów jest celem wszystkich drużyn piłkarskich

Wyniki Chelsea w nowym sezonie były słabe z powodu odejścia głównych graczy. Chelsea przegrała 0: 1 u siebie z Walencją w pierwszej rundzie Ligi Mistrzów. W tej grze Chelsea ma wiele szans na odzyskanie wyniku, ale niestety wszyscy go stracili. Gracze Chelsea walczyli o zdobycie goli przez cały mecz. Czy to problem taktyczny trenera, czy nieadekwatność zawodnika?

Barcelona była także w niekorzystnej sytuacji w pierwszej bitwie. Barcelona wysłała najlepszych zawodników drużyny, aby wygrać pierwszy mecz. Ale zespół nie zdobył bramki w 55 minut. Barcelona musi wysłać Lionela Messiego, mając nadzieję, że uda mu się zmienić sytuację w zespole. Lionel Messi, który ponownie pojawił się jako substytut w Koszulka FC Barcelona, został ciepło przyjęty przez fanów. Jednak w tym roku siła Borussii Dortmund t jest naprawdę silna, w przypadku dwóch drużyn rywalizujących nikt nie może osiągnąć celu.

Mistrz Ligi Mistrzów to najwyższy zaszczyt drużyny futbolowej. Która koszulki piłkarskie wygra ten zaszczyt w tym sezonie? Na początku gry widzieliśmy, że niektóre drużyny miały różne wybitne osiągnięcia. To nie duże zespoły mają talent. Niektóre zwykłe drużyny mają również silnych graczy.

Najczęściej oglądane produkty