Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liverpool pokonał Arsenal i wygrał trzecią rundę Premier League
30 Sep

Liverpool pokonał Arsenal i wygrał trzecią rundę Premier League

Liverpool wygrał drużynę mistrzowską Premier League w zeszłym sezonie i po raz kolejny wygrał trzy kolejne zwycięstwa w nowym sezonie. Liverpool pokonał Chelsea 2: 0 w drugiej rundzie. W trzeciej rundzie zespół pokonał Arsenal 3: 1. Pokonali najlepszy zespół w Premier League. Podczas nabytków Liverpoolu tego lata drużyna nie wymieniła żadnego zawodnika, a kibice są dumni ze swojej solidarności.

Chociaż kilka gigantycznych drużyn zaprosiło Sadio Mané do przyłączenia się, on nadal wybrał grę dla Koszulka Liverpool. Rekord Liverpoolu z ostatnich dwóch lat jest bardzo dobry, ale żaden zawodnik nie poprosił o opuszczenie zespołu. Jürgen Klopp jest trenerem, który rozumie taktykę i rozumie ludzkie serca. Podbił serca wielu graczy. Tylko jeśli naprawdę polubi tę koszulki piłkarskie w swoim sercu, będzie pracował ciężej, aby grać.

Dobra passa Arsenalu została przerwana przez Liverpool, a pomocnik zespołu wciąż nie jest wystarczająco silny. Debiutant Liverpoolu Diogo Jota strzelił pierwszego gola w sezonie, a jego występ został doceniony przez Jürgena Kloppa. Aby uprościć niektóre harmonogramy głównych graczy, Jürgen Klopp musi przeszkolić kilku nowych graczy, aby mogli je zastąpić. Zawodnicy podpisani przez Liverpool tego lata byli wspierani przez publiczność i wszyscy nie mogą się doczekać, kiedy drużyna ponownie wygra Premier League.

Najczęściej oglądane produkty