Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Marco Reus, niemiecki profesor piłki nożnej, 2019
29 Jul

Marco Reus, niemiecki profesor piłki nożnej, 2019

Niemcy ogłosili, że niemieckim piłkarzem w 2019 roku był Marco Reus, zawodnik z Dortmundu. To już drugi raz, kiedy zdobył ten zaszczyt, dodając nową warstwę chwały do ​​swojej koszulki piłkarskie. Marco Reus, który ma ponad 30 lat, ponownie otrzymał nagrodę Mr. Football. Czuje się bardziej podekscytowany i szczęśliwy niż po raz pierwszy. Ponieważ jego kariera zostawiła mu mało czasu, pielęgnuje każdy honor, który nadchodzi. Nie jest tak, gdy jesteś młody, zawsze masz nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Kiedy świętujesz, nie doceniasz honoru przed tobą. Co ważniejsze, myślisz o tym, jak zdobyć honor następnym razem.

Kariera piłkarska Marco Reusa była wyboista, a jego kontuzje zawsze towarzyszyły mu. To, co tak dobrze zabija Marco Reusa, nie polega na dzielnej grze, ale gra w piłkę nożną jest bardziej nierozerwalnie związana z jego wewnętrznym strachem. Teraz nosi koszulkę Koszulka Borussia Dortmund jako kapitan, więcej dla jedności zespołu, który położy fundament.

Zespół Dortmundu powoli poprawiał się w ostatnich latach i poczynił duże postępy we wszystkich aspektach. Jest to wynik cichych wysiłków trenerów i zawodników, wierzę, że wysiłki będą zawsze nagradzane.

Najczęściej oglądane produkty