Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Neymar da Silva Santos nadal nie opanowywał się i powodował kłopoty
07 Sep

Neymar da Silva Santos nadal nie opanowywał się i powodował kłopoty

La Liga Barcelona i Real Madryt martwią się o swoich zawodników, ale Atletico Madryt spędził lato spokojnie na transferze. Ligue 1 Paris Saint-Germain wywalczył drugie miejsce w Lidze Mistrzów, ale nie spodziewał się, że wielu graczy jest teraz zarażonych wirusem. W obliczu nieustannego rozprzestrzeniania się epidemii Europa nadal decyduje się na rozpoczęcie nowego sezonu. Wybierając między korzyściami życiowymi a ekonomicznymi, nadal wybierają korzyści.

Rozpoczął się również drugi konkurs Ligi Narodów UEFA. Zawodnicy zakładają koszulki piłkarskie, aby wziąć udział w zawodach niezależnie od ich bezpieczeństwa fizycznego. NFL, NHL, NBA i inne gry mają graczy zarażonych wirusem, a ich życie jest zagrożone. Niestety, nadal decydują się kontynuować grę wbrew interesom finansowym. Tym razem główni gracze Paris Saint-Germain zostali zainfekowani wirusem. Czy drużyna może nadal uczestniczyć w meczach Ligue 1?

Zaniedbanie przez jakiś czas podróży zawodników Paris Saint-Germain ma poważne konsekwencje dla drużyny. Kiedy ostatni raz publiczność zobaczyła smutnego Neymara da Silva Santosa w finale Ligi Mistrzów, myśleli, że będzie zdeterminowany, by zmienić swój temperament i zagrać w Paris Saint-Germain. Teraz wydaje się, że Neymar da Silva Santos znowu sprawia kłopoty. Pytanie, czy uda mu się założyć Koszulka Paris Saint-Germain na pierwszy mecz w nowym sezonie, to pytanie.

Najczęściej oglądane produkty