Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Obrońca Van Dick zdobył nagrodę dla najlepszego gracza
30 Aug

Obrońca Van Dick zdobył nagrodę dla najlepszego gracza

Podczas ceremonii wręczenia nagród UEFA w Monako w 2019 roku Van Dick otrzymał prestiżową nagrodę dla najlepszego zawodnika. Van Dick jest zwykle widziany w koszulki piłkarskie, tym razem pojawił się przed wszystkimi w garniturze, naprawdę wysokim, przystojnym mężczyzną. Trzynaście lat później obrońca wygrał nagrodę. To naprawdę legenda w piłce nożnej.

Van Dick z Liverpoolu poprowadził tego lata Liverpool do Ligi Mistrzów i pomógł Holandii wygrać drugie miejsce w UEFA. Szczyt kariery Van Dicka rozpoczął się, gdy założył Koszulka Liverpool. W 64 meczach sezonu nigdy nie został złamany przez przeciwników, zajmując pierwsze miejsce w obronie z 3037 podaniami. Ma doskonałe umiejętności podania i umiejętność obrony, blokując ofensywne cele przeciwnika. Van Dick może również pomagać zespołowi w zdobywaniu bramek, a także dobrze wykonywać swoją pracę w okolicznościach losowych zmian na boisku.

Strażnik to najbardziej nieistotna pozycja w drużynie, ale także najbardziej krytyczna egzystencja. Gracze obrońcy nie zdobywają punktów tak jak napastnik i łatwo je przeoczyć. Więc ich mentalność jest bardziej stabilna niż przeciętny gracz, a nie chciwy, trzymaj się linii obrony drużyny. Van Dick wygrał nagrodę, ponieważ pracował ciężej niż inni, więc kiedy podniósł trofeum, łzy napłynęły mu do oczu.

Najczęściej oglądane produkty