Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Sandro Tonali dołącza do Associazione Calcio Milan, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa
10 Sep

Sandro Tonali dołącza do Associazione Calcio Milan, aby spełnić swoje marzenie z dzieciństwa

Associazione Calcio Milan powstało w zeszłym roku. Dzięki dołączeniu Zlatana Ibrahimovicia, zespół powoli odzyskiwał morale pod jego zachętą i przywództwem. Podopieczni Zlatana Ibrahimovicia w tym czasie rozumieli prawdziwą zabawę i znaczenie piłki nożnej. Associazione Calcio Milan było kiedyś jedną z najlepszych drużyn w Serie A, ale niestety drużyna pozostawała daleko w tyle w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Koszulka AC Milan była niegdyś jednym z najpopularniejszych kibiców na świecie, ale niestety w ostatnich latach drużyna nie cieszyła się większym zainteresowaniem fanów.

Associazione Calcio Milan chce znowu stanąć na nogi, musi urodzić się bardzo dobry zawodnik. Associazione Calcio Milan oficjalnie ogłosiło podpisanie umowy z 20-letnim Sandro Tonali, który jest doskonałym pomocnikiem. Sandro Tonali będzie nosił koszulki piłkarskie nr 8, a zespół ma wobec niego duże oczekiwania. Sandro Tonali został faktycznie zaproszony przez wiele zespołów. Wstąpił do Associazione Calcio Milan ze względu na swoją determinację od młodości.

Associazione Calcio Milan reprezentuje idee kultury piłkarskiej Serie A, a Sandro Tonali ma nadzieję, że uda mu się przywrócić drużynie jej szczyt. Sandro Tonali bardzo polubił Associazione Calcio Milan, odkąd był dzieckiem i nie może się doczekać, kiedy dorośnie i dołączy do tego zespołu. Sandro Tonali w końcu spełnił swoje marzenie i założył Koszulka AC Milan. Zrobi wszystko, aby grać dla drużyny.

Najczęściej oglądane produkty