Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Skończyły się ponure dni Arsenalu w tym sezonie
07 Jun

Skończyły się ponure dni Arsenalu w tym sezonie

W tym sezonie Arsenal ostatecznie zajął 8. miejsce. To najwyższy wynik w całej lidze. Arsenal wygrał w ostatnich pięciu rundach Premier League, zdobywając 61 punktów. Publiczność zawsze wierzyła, że ​​ Koszulka Arsenal będzie najgorzej sprzedającą się drużyną w tym sezonie. Nie spodziewali się, że drużyna będzie odważnie walczyć w finale.

W tym roku łączny wynik Arsenalu League to 14 zwycięstw, 7 remisów i 13 porażek. Zespół przegrał z Villarreal w półfinale Ligi Europejskiej UEFA. Arsenal nie zdobył w tym sezonie żadnych tytułów mistrzowskich, a w przyszłym sezonie drużyna stanie w obliczu braku możliwości udziału w różnych europejskich rozgrywkach. To pierwszy raz, kiedy Arsenal miał do czynienia z najgorszym rekordem w historii zespołu w tych latach, a siła graczy również znacznie się zmniejszyła.

Pierre-Emerick Aubameyang ma niewielką przewagę w taktyce Mikela Artety, więc nie osiągnął w tym sezonie wybitnych wyników. Największą nadzieją Arsenalu jest teraz odnowienie Martina Ødegaarda, który bardzo się poprawił w tym sezonie. Dobre występy Martina Ødegaarda przyciągnęły uwagę wielu zespołów, a kibice mają nadzieję, że wróci do zespołu w Koszulka Real Madryt. W tym roku starsi zawodnicy Realu Madryt odejdą. Martin Ødegaard wraca do zespołu i ma dobre pole do rozwoju.

Najczęściej oglądane produkty