Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Świetna gra w piłkę Paris Saint-Germain
28 Aug

Świetna gra w piłkę Paris Saint-Germain

Zwycięstwo Paris Saint-Germain 4-0 nad Tuluzą w trzeciej rundzie Francuzów A miało być szczęśliwym zespołem, ale wcale nie był szczęśliwy. Paris Saint-Germain stracił dwóch kluczowych graczy, pioniera Kyliana Mbappe i centrum Edinsona Cavani. Teraz jest początek gry, kontuzja i wycofanie się gracza jest największym ciosem dla drużyny.

Kylian Mbapp_has grał dobrze w tych meczach, aw wieku 20 lat zdobył wiele wyróżnień za swoją koszulki piłkarskie. Odkąd dołączył do Paris Saint-Germain, dołożył wszelkich starań dla zespołu. Strzelił 47 goli w 58 meczach z Paris Saint-Germain, asystował 17 razy i wygrał dwa kolejne mistrzostwa. Kylian Mbappe to naprawdę silny piłkarz, którego dane potwierdzają jego umiejętności.

Mecz Paris Saint-Germain również niespodziewanie zdobył siłę zastępcy Maxima Choupo-Motinga, który zachwycił się Koszulka Paris Saint-Germain i pobiegł na boisko, aby zdobyć dwie bramki dla drużyny. Od dłuższego czasu nie grał na boisku, nadal utrzymuje swoją pasję do piłki nożnej i zawsze jest gotowy do gry na boisku. Piłka nożna jest rodzajem ducha, ale także zachęca ludzi do pójścia naprzód.

Najczęściej oglądane produkty