Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Tylko zawodnicy, którzy znają swoje zalety, mogą iść dalej w swojej karierze piłkarskiej
16 Jan

Tylko zawodnicy, którzy znają swoje zalety, mogą iść dalej w swojej karierze piłkarskiej

Po grze i losowaniu Manchester United pokonał u siebie wilki 1-0 w trzeciej rundzie Pucharu Anglii. Dwóm drużynom o takiej samej sile trudno jest sobie nawzajem pokonać celu. W 67. minucie meczu Juan Mata, stary zawodnik w Koszulka Manchester United, złamał sobie nawzajem cel, aby wygrać. Fani muszą przekonać graczy po 80., że zawsze mogą przynieść Ci wspaniałe gry.

Najbardziej chwalebnym okresem Juana Maty był Chelsea. Niestety po tym, jak Chelsea zmieniła trenera w 2013 roku, trener go nie wykorzystał. Ponieważ Juan Mata, który jest pełen krwi, niechętnie rezygnuje z miłości do piłki nożnej w ten sposób, zdjął swoją ulubioną koszulki piłkarskie i przeniósł się do Manchesteru United. Po przybyciu do Manchesteru United Juan Mata również bardzo się zmienił. Juan Mata, który zwykł tylko atakować do przodu, nauczył się także obrony, ale wydaje się, że brakuje mu odwagi, by desperacko strzelać bramki.

Bez jedynego celu Juana Maty w tej grze być może zapomniałeś, że istnieje taki gracz jak Manchester United. Widząc, że zmiana Juana Maty na system Manchester United nie jest tak dobra jak wcześniej, nagle myślisz o zmianie Antoine'a Griezmanna na Barcelonę. Ich zmiany sprawiają, że idą w dół. Boski talent każdego gracza jest inny. Powinni wykorzystać swoje mocne strony zamiast próbować wykorzystać swoje słabości.

Najczęściej oglądane produkty