Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Wszystkie trzy drużyny niespodziewanie awansują do kolejnej rundy Pucharu Europy
24 Jun

Wszystkie trzy drużyny niespodziewanie awansują do kolejnej rundy Pucharu Europy

Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 trzy z czterech goli Équipe de France de football i Seleção Portuguesa de Futebol były rzutami karnymi. Publiczność musiała odczuć, że te silne drużyny mają za mało doskonałych bramek w tym sezonie. Sceną, która najbardziej poruszyła publiczność w tej grze, było przytulanie się CRISTIANO RONALDO i Karima Benzemy. Odkąd rozstali się w Realu Madryt, nigdy więcej nie grali razem.

CRISTIANO RONALDO i Karim Benzema, którzy nosili Koszulka Real Madryt, teraz noszą Koszulka Mistrzostwa Europy 2020 Portugalia de Koszulka Mistrzostwa Europy 2020 Francja. CRISTIANO RONALDO i Karim Benzema nie mogą się doczekać rozpoczęcia tej gry. Oboje chcą ponownie zrozumieć siłę obu stron? CRISTIANO RONALDO strzelił dwa gole dla Seleção Portuguesa de Futebol, a Karim Benzema strzelił również dwa gole dla Équipe de France de football. W końcu zremisowali obiema stronami. Obaj spotkali się ponownie po wielu latach, a ta gra przypomina bardziej towarzyski mecz, który nie będzie podzielony.

Najbardziej konkurencyjna grupa F Mistrzostw Europy UEFA dobiegła końca. Do następnej rundy awansowali Équipe de France de football, Seleção Portuguesa de Futebol i Die deutsche Fußball nationalmannschaft. Magyar labdarúgó-válogatott z żalem żegnał się ze stadionem. Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że ostatecznie te cztery drużyny zakończyły się remisem i żadna z trzech najsilniejszych drużyn nie została wyeliminowana. Po trzech rundach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej każda drużyna szybko weszła w stan przygotowań i wszystkie będą lepiej radzić sobie w kolejnych meczach.

Najczęściej oglądane produkty