Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
AC Milan awansował do 1/16 finału Ligi Mistrzów
03 Nov

AC Milan awansował do 1/16 finału Ligi Mistrzów

AC Milan ponownie zakwalifikował się do rundy pucharowej Ligi Mistrzów po upływie dziewięciu lat iz powodzeniem spełnił swoje śluby złożone w zeszłym sezonie. Kiedy AC Milan został wyeliminowany w fazie grupowej w zeszłym sezonie, Zlatan Ibrahimović powiedział, że spróbują zakwalifikować się do następnej rundy w przyszłym sezonie. Niewyobrażalny duch piłki nożnej piłkarzy AC Milan jest coraz silniejszy, wierzą, że zwycięstwo będzie należało do każdego gracza.

W tym meczu Olivier Giroud strzelił jeszcze dwa gole w jednym meczu, a w tym sezonie strzelił cztery gole w Lidze Mistrzów. A Junior Messias w z numerem 30 Koszulka AC Milan strzelił kolejnego gola, po raz pierwszy od roku w Lidze Mistrzów. Chociaż AC Milan awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z 3 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami z 10 punktami, drużyna stanie przed większymi wyzwaniami w następnej rundzie awansu.

Olivier Giroud powiedział w wywiadzie po meczu: Wierzy w siłę każdego członka drużyny, a jeszcze bardziej w moc jedności do tworzenia cudów. Może kolejne wydarzenia będą bardzo dotkliwe, ale tak długo, jak założą koszulki piłkarskie, nie zrezygnują z pogoni za marzeniami. AC Milan to drużyna piłkarska o długiej historii. Ich kultura zmieniła świat duchowy wielu ludzi. Proszę uwierzcie, że pewnego dnia znów wygrają Ligę Mistrzów.

Najczęściej oglądane produkty