Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Arsenal mocno powróci w nowym sezonie
14 Sep

Arsenal mocno powróci w nowym sezonie

Pierre-Emerick Aubameyang nadal walczy o Koszulka Arsenal, a fani są bardzo zadowoleni. Wiele osób twierdzi, że Arsenal opóźnił przyszłość Pierre-Emericka Aubameyanga, ale nigdy nie zrezygnował z zespołu. Wielu graczy gra dla sławy i fortuny, ale jest też wielu graczy, którzy ciężko pracują dla swoich ideałów. Pierre-Emerick Aubameyang nie musi zaspokajać swoich wewnętrznych potrzeb nagrodami za trofea, dąży do duchowej odpowiedzialności i znaczenia w piłce nożnej.

W meczu otwarcia Premier League w sezonie 2020-21 Arsenal pokonał na wyjeździe Fulham 3-0. Wyniki Arsenalu w nowym sezonie są dużo lepsze niż w poprzednim. Trening trenera Mikela Artety dał zespołowi dużą motywację. To pierwszy raz Mikela Artety jako trenera, a jego występy są bardzo dobre. Oczywiście, trenerzy, którzy nosili wcześniej tę samą koszulki piłkarskie, ich plan trenerski ma pewien wpływ. Ponieważ mieli te same sny, mieli te same głębokie uczucia do Arsenalu.

Arsenal zwerbował Williana w nowym sezonie. W tej grze jego kolega z drużyny, który doskonale asystował, zdobył gola. Wielu widzów żałuje, że Chelsea zrezygnowała z Williana, ale Frank Lampard chce odbudować młodą drużynę, a Willian nie jest zbyt ważny dla Chelsea. Arsenal wybrał Williana, będzie pracował ciężej, aby zwrócić zaufanie zespołu.

Najczęściej oglądane produkty