Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Arsenal pokonał Chelsea i ponownie wygrał mecz
28 Dec

Arsenal pokonał Chelsea i ponownie wygrał mecz

Każda runda Premier League w tym sezonie była zdumiona, a po każdej rundzie rankingi również ulegną dużym zmianom. W 15. rundzie Chelsea przegrała z Arsenalem 1: 3, dzięki czemu wszyscy byli świadomi różnych mocnych stron drużyn Premier League. To pierwszy raz, kiedy drużyna wygrała po przegranej Arsenalu w wielu meczach, a gracze radośnie się objęli.

Chelsea nie wygrała 4 meczów, a siła zawodników po raz kolejny została sprawdzona. Chelsea tego lata podpisała kontrakt z drużynami, które zainwestowały najwięcej pieniędzy w głównych ligach, więc ich występ zawsze przyciągał uwagę wszystkich. Odkąd Timo Werner założył Koszulka Chelsea, nie strzelił gola w 10 kolejnych meczach. Timo Werner, który przeszedł do Chelsea z wysoką pensją, stał się najniższym graczem od 2016 roku. Jego umiejętności we wszystkich aspektach nie zostały docenione przez publiczność.

Arsenal, który ma zostać zdegradowany, ponownie wygrał mecz. Czy ich siła będzie nadal wygrywać w następnym meczu? Arsenal, który kiedyś ustanowił niepokonany rekord w 38 meczach Premier League, czy będzie skłonny zdecydować się na możliwość degradacji? Koszulka Arsenal były ulubieńcami kibiców na całym świecie iw tamtym czasie osiągały dumne wyniki.

Najczęściej oglądane produkty