Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona i Real Madryt postanawiają wyeliminować starzejących się graczy
02 Sep

Barcelona i Real Madryt postanawiają wyeliminować starzejących się graczy

Dwie główne drużyny La Liga realizują plany graczy, a zarówno Barcelona, ​​jak i Real Madryt wykazują starzenie się systemu. Barcelona pod okiem trenera Ronalda Koemana, Ivan Rakitić zdjął Koszulka FC Barcelona i dołączył do Sevilla FC. James Rodríguez również nie gra w Koszulka Real Madryt. Zdecydował się dołączyć do Evertonu, aby rozpocząć nową podróż.

Po Lidze Mistrzów Barcelona i Real Madryt wyraźnie dostrzegły braki zespołu. La Liga chce wygrać Ligę Mistrzów, musi dokonać zmiany planu. Piłkarze Barcelony po trzydziestce stali się celem usunięcia Ronalda Koemana, a Arturo Vidal i Luis Suárez prowadzą negocjacje. Lionel Messi też raczej nie zostanie w Barcelonie, co się z nim stanie.

Kilku graczy Realu Madryt ma ponad 30 lat. W zeszłym roku zespół nie posprzątał pomyślnie. Widząc, jak kibice Barcelony płaczą i gubią Koszulka Lionel Messi, wszyscy wiedzą, że Lionel Messi jest jak dziecko dorastające w Barcelonie. Fani Barcelony obserwowali dorastanie Lionela Messiego z dnia na dzień, ale teraz stało się to końcem nienawiści między matką a dzieckiem. Bez względu na to, jak Barcelona traktuje pobyt lub pobyt Lionela Messiego, kibice zawsze będą pamiętać jego wysiłki dla drużyny.

Najczęściej oglądane produkty