Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona ma szczęście spędzić pierwszy sezon bez Lionela Messiego
05 Jun

Barcelona ma szczęście spędzić pierwszy sezon bez Lionela Messiego

Barcelona w końcu wróciła na drugie miejsce w tabeli La Liga dzięki staraniom Xaviera Hernándeza, a trudna sytuacja zespołu nie spadła ponownie. Sezon 2021-2022 był dla Barcelony szczególnym czasem i ostatecznie sprostali sezonowi. Philippe Coutinho ostatecznie opuszcza Barcelonę w 2022 roku i nie ma nadziei na ukochaną koszulki piłkarskie. Philippe Coutinho po raz kolejny dzielnie wrócił do Premier League, ponownie zakładając Koszulka Aston Villa z numerem 23, zdeterminowany, by jak najlepiej to wykorzystać.

Zawodnicy, którzy byli wtedy krytykowani przez Barcelonę, odchodzili jeden po drugim, a tego lata z zespołu odejdzie również Ousmane Dembélé. Antoine Griezmann wrócił do Atletico Madryt na wypożyczenie w zeszłym roku i nikt nie wie, co stanie się z nim tego lata. Ostatnio Gerard Piqué, najstarszy kapitan Barcelony, miał wiele negatywnych wiadomości. Zdradził modelkę i zdradził żonę. Gerard Piqué może z tego powodu nie dostać przedłużenia kontraktu, a także straci Koszulka FC Barcelona, którą kochał od wielu lat. Teraz ta sprawa jest nadal przedmiotem dyskusji, a Gerarda Piqué, który miał podwójne żniwo w miłości i karierze, już nie istnieje.

Wszyscy z niecierpliwością czekają na to, jakie zmiany zajdą w Barcelonie tego lata i czy możliwe będzie dołączenie nowej grupy potężnych graczy. Era Lionela Messiego skończyła się w 2021 roku, a Ansu Fati walczył o to, by być w najlepszej formie z kolejnymi kontuzjami. Xavier Hernández próbuje znaleźć kolejnego wielkiego napastnika, ale czy w wieku Roberta Lewandowskiego będzie on ostatecznym wyborem Barcelony?

Najczęściej oglądane produkty