Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bezradność trenera Chelsea
12 Aug

Bezradność trenera Chelsea

Chelsea przegrała 4-0 z Manchesterem United. To była zupełnie inna gra. Manchester United nie wygrał niczego, z czego mógłby być dumny. Chelsea była nieobecna w grze z powodu chęci starych graczy i wszyscy byli młodymi graczami. Z powodu udanego transferu niektórych znakomitych graczy nie udało im się znaleźć lepszego substytutu. Trener Frank Lampard wyjaśnił również, że gracze mogą sobie pozwolić na noszenie Koszulka Chelsea i że przegrana w grze była dla nich tylko okazją do trenowania. Z wielu powodów Chelsea nie może w tym roku sprowadzić nowych graczy, muszą więc wyszkolić młodych graczy, których obecnie mają.

Trener Chelsea, Frank Lampard, przegrał grę jako okazja treningowa dla nowych graczy. Ze względu na tegoroczną zmianę zasad Chelsea ci nowi gracze muszą zostać przeszkoleni, aby jak najszybciej się poprawić. Taki trening wymaga czasu, więc Chelsea potrzebuje od wszystkich wsparcia i zaufania.

Manchester United łatwo wygrał mecz ze względu na swoich znakomitych graczy w tym roku. Koszulka Manchester United cieszyła się również dużą popularnością wśród fanów, szczególnie nr 5, nr 6 i nr 21. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu wyniki każdej drużyny będą bezpośrednio odzwierciedlać siłę zawodników. Czyja rodzina zyskała w tym roku? Skupmy się na grze.

Najczęściej oglądane produkty