Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Bruno Fernandes rozczarowany porażką Manchesteru United w Lidze Europejskiej UEFA
29 May

Bruno Fernandes rozczarowany porażką Manchesteru United w Lidze Europejskiej UEFA

Po tym, jak Manchester United przegrał tym razem Ligę Europy UEFA, wielu widzów było szczególnie rozczarowanych tą drużyną. Manchester United przez lata zawsze przegrywał w kluczowych meczach. Kiedy Liga Mistrzów UEFA awansuje do pierwszej szesnastki w tym sezonie, drużyna przegrała z przeciwnikiem w ostatnim meczu i została wyeliminowana. Kolejne porażki Manchesteru United również zadały graczom duży cios. Którzy zawodnicy opuszczą drużynę tego lata.

Bruno Fernandes założył Koszulka Manchester United, aby zagrać w mecz w 2020 roku, a jego przybycie znacznie zwiększyło siłę zespołu. Bruno Fernandes jest pełen oczekiwań co do przyszłości Manchesteru United. Naprawdę chce zdobyć mistrzostwo w tym zespole. Bruno Fernandes ronił smutne łzy po tym, jak Manchester United przegrał z Villarreal w finale Ligi Europejskiej UEFA. W tym meczu Bruno Fernandes zastąpił kontuzjowanego Harry'ego Maguire'a odpowiedzialnego za kapitana i obowiązki defensywne, ale jego liczne podania podań nie przyniosły skutecznych bramek jego kolegom z drużyny. Bruno Fernandes był rozczarowany, czy nie był wystarczająco zdolny, czy jego koledzy z drużyny byli zbyt słabi.

Bruno Fernandes to utalentowany pomocnik, który od czasu dołączenia do Manchesteru United wielokrotnie wygrywał jako Piłkarz Miesiąca. Bruno Fernandes jest chętny do zdobycia mistrzostwa, ale Manchester United raz za razem go zawiódł. Po meczu Bruno Fernandes nagle przypomniał sobie scenę noszenia Koszulka Portugalia. Głęboko zdał sobie sprawę, że umiejętność między kolegami z drużyny jest bardzo ważna.

Najczęściej oglądane produkty