Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
CRISTIANO RONALDO stracił prawdziwe znaczenie piłki nożnej podczas poszukiwania danych
24 Mar

CRISTIANO RONALDO stracił prawdziwe znaczenie piłki nożnej podczas poszukiwania danych

W 28 rundzie Serie A Juventus przegrał 0-1 z Benevento Calcio SRL. Niepowodzenie tego meczu wywołało poważne wątpliwości co do siły Juventusu. Brakowało im mistrzostw w tym sezonie. Odkąd CRISTIANO RONALDO założył Koszulka Juventus, nie wniósł do drużyny Ligi Mistrzów UEFA, ale siła zespołu od kilku lat słabnie. Juventus nie jest już drużyną w tym roku, a ich piłkarski duch zaczął się komercjalizować.

Dyrektorzy wewnętrzni Juventusu przypomnieli sobie doświadczenia ostatnich kilku lat, wydają się zmierzać w złym kierunku rozwoju zespołu. Dla rozwoju kariery CRISTIANO RONALDO zespół zatracił piłkarskiego ducha. Juventus przez lata puścił weteranów z żelazną wolą, a zespół zawiódł również Paula Dybalę, który walczy o rozwój. Wszystkie złe zasady zarządzania doprowadziły do ​​bezpośredniego spadku obecnego statusu Juventusu.

Juventus planuje nie odnawiać CRISTIANO RONALDO, ponownie zmieni koszulki piłkarskie. CRISTIANO RONALDO ciężko pracował, aby zdobyć dane osobowe, ale nadal zaniedbał, że piłka nożna sama w sobie jest projektem zespołowym. Dlaczego Real Madryt nie zatrzymał CRISTIANO RONALDO, ponieważ wiedzą, że indywidualna siła nigdy nie zastąpi jedności graczy zespołowych.

Najczęściej oglądane produkty