Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Chelsea wybiera Grahama Pottera jako głównego trenera
09 Sep

Chelsea wybiera Grahama Pottera jako głównego trenera

Pięć lat uczyniło Brighton & Hove Albion dobrym rywalem w Premier League, a przepis na sukces jest nierozerwalnie związany z umiejętnościami trenerskimi trenera Grahama Pottera. Po sześciu rundach nowego sezonu Brighton & Hove Albion nadal znajduje się w pierwszej czwórce, co jest najlepszym wynikiem zespołu od momentu powstania. Początkowo wszyscy myśleli, że Brighton & Hove Albion będzie najkorzystniejszym rywalem w Premier League, ale teraz trener drużyny Graham Potter zdecydował się odejść.

W obliczu sławy i fortuny wiele osób nie mogło oprzeć się pokusie, Graham Potter wziął Koszulka Chelsea i włożył ją na siebie. Graham Potter nie spędził trzech lat w Brighton & Hove Albion, a marzenie, które obiecał graczom, nigdy nie miało szansy się spełnić. Od powstania Brighton & Hove Albion każdy może zobaczyć, że Graham Potter odegrał bardzo kluczową rolę i powinien pozostać w tym zespole i nadal tworzyć własną chwalebną historię. Dlaczego więc Graham Potter wybrał trenera Chelsea nad Brighton & Hove Albion, którzy są teraz w pierwszej czwórce Premier League.

Z kariery Grahama Pottera widać, że nosił wiele koszulki piłkarskie, ale żadna z nich nie jest sławnymi drużynami. Być może w sercu Grahama Pottera to, do czego dąży, to świetna drużyna piłkarska, ale niestety los go nie zorganizował. Tak więc tym razem Chelsea mogła zaprosić Grahama Pottera jako głównego trenera, który musiał rzucić swoją pierwotną pracę, aby dołączyć do nowego zespołu. Brighton & Hove Albion będzie miał szereg zmian w związku z odejściem głównego trenera Grahama Pottera, więc czy Chelsea będzie dla niego lepszym miejscem?

Najczęściej oglądane produkty