Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Christian Eriksen i Inter Mediolan pokojowo rozwiązują umowę
18 Dec

Christian Eriksen i Inter Mediolan pokojowo rozwiązują umowę

Christian Eriksen zerwał już kontrakt z Interem Mediolan z powodów fizycznych. Będzie gościem swojego pierwszego spotkania u siebie w 2022 roku. Wtedy Christian Eriksen przyjmie hołd Interu Mediolan, a kibice również mogą skorzystać z okazji, by pożegnać się z piłkarzami. Christian Eriksen grał do tej pory w trzech drużynach, z których przez 7 lat nosił Koszulka Tottenham Hotspur. Chociaż Christian Eriksen nosił Koszulka Inter Mediolan tylko przez rok, zdobył tutaj swój pierwszy tytuł w Serie A.

Christian Eriksen jest znakomitym pomocnikiem, ale w wieku 29 lat staje w obliczu sytuacji, w której nie ma piłki do gry. Nie wszyscy wiedzą, czy Christian Eriksen po odejściu z Interu Mediolan będzie dalej dołączał do innych zespołów, ale ze względu na jego kondycję fizyczną trudno jest pozyskać inne zespoły. Piłkarze Interu Mediolan są bardzo smutni, że Christian Eriksen odchodzi, w końcu gra z nim jest bardzo szczęśliwa.

Aby życzyć Christianowi Eriksenowi bardziej ekscytującego życia w przyszłości, piłkarze Interu Mediolan rozegrali dla niego zwycięski mecz. Inter Mediolan pokonał Salernitanę 5:0, a wszyscy zawodnicy przesłali najszczersze życzenia Christianowi Eriksenowi. W tym sezonie Inter Mediolan wyprzedził AC Milan i zajął czołowe miejsce. Pod nieobecność Christiana Eriksena zawodnicy zdwoili swoje wysiłki, aby wygrać każdy mecz.

Najczęściej oglądane produkty