Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy Manchester City może grać stabilnie i odzyskać trofeum Premier League
14 Feb

Czy Manchester City może grać stabilnie i odzyskać trofeum Premier League

W rankingach Premier League na sezon 2020-21 pierwsza pozycja Manchesteru City stabilizuje się. Manchester City zajmuje obecnie pierwsze miejsce z 53 punktami. Drużyna traci 7 punktów do drugiego miejsca w Leicester City. W ostatnich meczach Manchester City pokonał kolejno Liverpool i Tottenham Hotspur, a znakomity występ zespołu zdobył więcej fanów.

Manchester City odniósł dwa wybitne występy, z których najważniejszym zawodnikiem jest İlkay Gündoğan. Manchester City przez lata był pod okiem Pepa Guardioli, aw drużynie pojawiało się coraz więcej wybitnych pomocników. W 2016 roku İlkay Gündoğan nosił do gry Koszulka Manchester City. Jest bardzo wdzięczny Pepowi Guardioli za jego uznanie i uznanie. Przez lata siła İlkay Gündoğan zawsze była kwestionowana przez wielu ludzi, ale Pep Guardiola nadal wierzy w jego umiejętności.

Na początku sezonu Manchester City nie miał zbyt wielu warunków, a drużyna uplasowała się pośrodku. Być może to wdzięczne serce zainspirowało potencjał İlkay Gündoğan. W wieku 30 lat nagle wybił się z najpotężniejszą umiejętnością, aby pomóc drużynie wygrać mecz. İlkay Gündoğan lubi tę niebieską koszulki piłkarskie. Ma nadzieję, że pomoże drużynie odzyskać marzenie o mistrzostwach Premier League. Ranking Tottenham Hotspur powoli spada, czy José Mourinho nadal może zrealizować swoje marzenie o walce o tytuł Premier League? Manchester United, zgodnie z oczekiwaniami publiczności, wyprzedził Leicester City i ponownie zajął trzecie miejsce.

Najczęściej oglądane produkty