Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy mecz Napoli z Juventusem przebiegnie zgodnie z planem?
04 Oct

Czy mecz Napoli z Juventusem przebiegnie zgodnie z planem?

Jak rozwinie się mecz Napoli z Juventusem w obliczu nowej, niekontrolowanej epidemii wirusa korony? Teraz w Serie A zdrowie graczy jest ważniejsze, czy początek gry ważniejszy. Publiczność pomyślała, że ​​po zeszłorocznym lidze start nowego sezonu zostanie zawieszony. Jednak dla rozwoju zainteresowań zespołu główne ligi po raz kolejny otworzyły grę.

Gracze Napoli zostali zainfekowani wirusem, ponieważ mieli kontakt z Genoa C.F.C. graczy w poprzedniej grze. Nawet jeśli gracze nie zamienili koszulki piłkarskie podczas gry, to z bliskiej odległości oddychali tym samym kawałkiem powietrza. Czy w obliczu sytuacji Napoli piłkarze Juventusu są nadal chętni do gry. Paris Saint-Germain w Ligue 1 właśnie doświadczył wpływu wirusa, tym razem ten sam incydent wydarzył się ponownie w Serie A.

Gdyby w zeszłym sezonie mecz odbył się do ostatniego etapu, byłoby wielkim żalem, że mecz nie był kontynuowany. Dlaczego więc nowy sezon zaczyna się od nowa? Czy gracze naprawdę chcą nosić Koszulka Juventus, aby wziąć udział w tej grze? Rozpoczął się nowy sezon najważniejszych lig piłkarskich. Jakie problemy napotkają w następnej kolejności?

Najczęściej oglądane produkty