Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Decyzja o krytycznym momencie dla obrońców
09 Aug

Decyzja o krytycznym momencie dla obrońców

Pod koniec letniego okna transferowego w Premier League Manchester City ogłosił, że Jo o Cancelo oficjalnie gra w Koszulka Manchester City. Juventus w Serie A ogłosił również, że Danilo, były obrońca Manchesteru City, oficjalnie dołączył do drużyny. Jest to transfer krzyżowy między dwiema stronami, więc wszystko poszło gładko.

Danilo był kolegą z drużyny CRISTIANO RONALDO, więc ekscytujące jest to, że Danilo nosi Koszulka Juventus i ponownie walczy z CRISTIANO RONALDO. W Manchester City był tylko zastępcą. W 2017 roku myślał, że najpierw będzie zastępcą i stopniowo udowodni, że może być prawdziwym piłkarzem na boisku dzięki swojej sile. Niestety dwa lata później trener nie docenił go. Być może w systemie taktycznym Pepa Guardioli tylko strażnicy, którzy znają się na obronie, ale nie znają ataku. Dla niego nie ma wiele atrakcji, zwraca większą uwagę na osobisty styl pełnego obrońcy.

W zespole systemowym, który nie jest odpowiedni dla siebie, jest bardzo szczęśliwy, że udało mu się wydostać na czas i znaleźć właściwy. Danilo zawsze był graczem, który przynosi szczęście innym, a zespół, do którego dołączył, chętnie wygra. Jest także wesołą i żywą osobą, na boisku jest bardziej pomoc innym w prowadzeniu asyst. Jest więc najbardziej zajętym graczem na boisku, a zajęta obrona prowadzi również do błędów w podawaniu i utraty pozycji.

Danilo potrzebuje szczerego przewodnika dla dobrych ludzi. Mam nadzieję, że zdobędzie więcej doświadczenia i umiejętności na boisku, gdy dołączy do Juventusu, aby zdobyć dla siebie więcej wyróżnień. Jako obrońca jest to bardzo sprzeczna pozycja. Czy wymaga to dokonywania w odpowiednim czasie zmian strategicznych, defensywnych lub ofensywnych?

Najczęściej oglądane produkty