Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Dobra mentalność bramkarza reprezentacji Hiszpanii Unai Simón
03 Jul

Dobra mentalność bramkarza reprezentacji Hiszpanii Unai Simón

W tym sezonie w Pucharze Europy było wiele remisów, aby wprowadzić plan rzutów karnych. Reprezentacja Szwajcarii i Hiszpanii w piłce nożnej po raz kolejny opowiedziała się za zwycięzcą rzutu karnego. Publiczność oglądała mecze Pucharu Europy w tym sezonie i wszyscy byli zgodni, że występ bramkarzy wszystkich drużyn w tym sezonie był bardzo dobry. Wprawdzie niektórzy bramkarze reprezentacji narodowej nie dołączyli do słynnej drużyny, ale ich znakomity występ niespodziewanie pokazał w tegorocznym Pucharze Europy.

Bramkarz reprezentacji Hiszpanii Unai Simón wystąpił w złym stanie w meczu z reprezentacją Chorwacji w piłce nożnej. W tej grze w pełni zademonstrował swoje wybitne umiejętności. Unai Simón ma 24 lata i oficjalnie założył Koszulka Athletic Bilbao w 2018 roku. Odkąd Athletic Bilbao dołączył do Unai Simón, liczba straconych bramek znacznie spadła, a rekord jest jeszcze lepszy niż w poprzednich latach.

Unai Simón nosił Koszulka Mistrzostwa Europy 2020 Hiszpania jako starter przez dwa kolejne lata. Wierzy, że siła jego kolegów z drużyny może awansować do finału. Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej wciąż nie jest do tej pory faworyzowana przez publiczność. Wszyscy uważają, że zawodnicy tej drużyny są za młodzi, nie mają doświadczenia i determinacji. Przeciwnikiem reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej w następnym meczu jest reprezentacja Włoch w piłce nożnej. Jeśli zdołają pokonać swoich przeciwników, to wystarczy, aby rozwiać wątpliwości publiczności.

Najczęściej oglądane produkty