Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Dziesięć lat historii było świadkiem rozwoju Manchesteru City
03 Jun

Dziesięć lat historii było świadkiem rozwoju Manchesteru City

Manchester City przegrał w finale Ligi Mistrzów, a ten mecz odebrał też żal wielu graczom. Dziesięcioletnia kariera Sergio Agüero w Manchesterze City nie mogła zostać zamieniona na Ligę Mistrzów Ligi Mistrzów. Siła Kevina De Bruyne'a osiągnęła najwyższy status w lidze, ale zakończyła się porażką. Obaj gracze pozostawili po meczu serdeczne łzy, a w ich sercach było zbyt wielu, którzy nie chcieli zrezygnować ze zwycięstwa przed nimi.

Sergio Agüero oficjalnie zdjął Koszulka Manchester City i odszedł. Jego następną podróżą jest Barcelona. Sergio Agüero przez lata ustanowił wiele rekordów w Premier League, ale niestety nigdy nie zdobył nagrody Złotego Globu. W ostatnich latach Koszulka Kevin De Bruyne spodobała się wielu fanom, a jego stabilne i wyjątkowe wykonanie jest głęboko kochane przez publiczność. W tym sezonie Kevin De Bruyne ma największą szansę na zbliżenie się do Ligi Mistrzów, ale niestety doznał kontuzji i wycofał się w trakcie meczu.

Manchester City po raz kolejny przegrał w kluczowym meczu. Publiczność czuła, że ​​powodem była strategia Pepa Guardioli. Jedyne, czego teraz żałuje Manchester City, to fakt, że nie wygrał Ligi Mistrzów. Dziesięć lat historii było świadkiem rozwoju zespołu. Niemal wszyscy gracze, którzy dołączyli do Manchesteru City dziesięć lat temu, już odeszli, a drużyna rozpocznie nową podróż.

Najczęściej oglądane produkty