Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
FC Bayern Monachium i Paris Saint-Germain zmieniły się między graczami
01 Apr

FC Bayern Monachium i Paris Saint-Germain zmieniły się między graczami

Czy nieobecność Roberta Lewandowskiego wpłynie na wyniki całego zespołu? Jest to obecnie temat, który najbardziej niepokoi kibiców FC Bayern München. Robert Lewandowski był ostatnio kontuzjowany, gdy grał w reprezentacji, tym razem to samo przydarzyło mu się ponownie. Jaki plan dostosowawczy wykona FC Bayern Monachium, gdy wszystkie rozgrywki w tym sezonie zbliżają się do najbardziej krytycznego okresu? Wielu kibiców nadal wierzy w siłę FC Bayern Monachium, nawet bez dołączenia do nich Roberta Lewandowskiego nadal mogą wygrać mecz.

Brak Roberta Lewandowskiego dał młodym graczom więcej miejsca do gry, w zależności od ich siły. Leroy Sané od prawie roku nosi Koszulka Bayern Monachium i nie radzi sobie zbyt dobrze. Pomyśl o Leroy Sané w pełnej witalności Koszulka Manchester City, teraz wydaje się, że brakuje mu motywacji do swojej pasji do piłki nożnej. Teraz jest bardzo krytyczny moment dla FC Bayern München. Czy Leroy Sané może skorzystać z okazji, aby odzyskać najlepszą formę.

W kolejnej rundzie Ligi Mistrzów rywalem Bayernu Monachium jest Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain ogłosił, że Neymar zagra w następnej rundzie, ale główny napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski był nieobecny. Te dwie drużyny zmieniły się w sile, a ich mecze przyciągną więcej uwagi fanów. Co zrobi Bayern Monachium bez Roberta Lewandowskiego i czy Paris Saint-Germain zwiększy siłę Neymara lepiej? Wszystkie nieznane rzeczy wzbudziły ciekawość, a Neymar stał się najważniejszą postacią w tej grze.

Najczęściej oglądane produkty