Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Frank Lampard rozpala na nowo niebieski sen w sercach fanów
14 Feb

Frank Lampard rozpala na nowo niebieski sen w sercach fanów

Zimowe podpisywanie okien właśnie minęło, a podpisywanie latem jeszcze się nie rozpoczęło. Dlaczego Chelsea podpisała w tym czasie Hakima Ziyecha z Ajax Amsterdam? Ajax Amsterdam oficjalnie ogłosił również, że Hakim ziyech dołączył do Chelsea, ale nadal walczył o Koszulka Ajax w ciągu następnych kilku miesięcy. Kiedy Hakim ziyech grał przeciwko Chelsea w imieniu Ajax Amsterdam, Frank Lampard na pierwszy rzut oka zobaczył swoją siłę i umiejętności.

Hakim ziyech jest także graczem, który ceni Manchester United, więc Chelsea nie może się doczekać, aby go podpisać. Rekrutacja Manchester United w tym sezonie jest naprawdę zła. Gracze, których cenią, jako pierwsi wygrywają. Jednak fani rozumieją również praktykę Manchester United. W końcu wielu graczy przyciągnęło, zanim Manchester United stracił swoją prawdziwą siłę, kiedy przybyli do drużyny. Manchester United to także czas na dostosowanie ogólnej liczby zawodników zespołu, w przeciwnym razie są naprawdę za najlepszymi klubami w Premier League.

Odkąd Frank Lampard został trenerem Chelsea, kibice rozpalili nadzieję na zwycięstwo. Chociaż Chelsea wciąż znajduje się w fazie wzrostu, nie ma wybitnych rekordów, ale w każdym meczu zespołu widać postępy zawodników. Frank Lampard nie jest tak namiętny i zły, jak inni trenerzy. Zawsze stoi i ogląda grę stabilnie na boisku, i myśli więcej o tym problemie. Być może Frank Lampard, który właśnie wszedł do pracy, musi dowiedzieć się więcej o rzeczywistej zdolności bojowej każdej drużyny podczas nauki taktyki. Czy Koszulka Chelsea odzyska utracone honory dzięki wysiłkom Franka Lamparda? Fani Bluesa czekają na chwilę.

Najczęściej oglądane produkty