Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Gracze Manchesteru City chcą, aby David Silva został
23 Apr

Gracze Manchesteru City chcą, aby David Silva został

Manchester City został zawieszony w Lidze Mistrzów na dwa sezony. Czy zespół odnowi umowę lub zwerbuje graczy? W ubiegłym roku kapitan Manchesteru City Vincent kompany postanowił opuścić zespół po wygaśnięciu kontraktu. W tym roku kapitan David Silva również wygaśnie swój kontrakt. Czy będzie walczył o Koszulka Manchester City na początku nowego sezonu? Gracze Manchester City zastanawiają się, czy zostać, czy nie. Dokonają wyboru przyszłości zespołu lub własnego.

David Silva dołączył do Manchester City w 2010 roku i przez 10 lat pracował jako kapitan gracza. W zespole łagodny charakter Davida Silvy jest zawsze szanowany przez jego kolegów z drużyny. Jako pomocnik David Silva był nawet mózgiem zespołu. W ciągu ostatnich kilku sezonów, wraz z dołączeniem Kevina de Bruyne, obaj wykazywali wielką siłę ataku.

34-letni David Silva jest niezastąpionym graczem Manchesteru City. Manchester City wykorzystał teraz Phila Fodena z drużyny B, aby przygotować się do odejścia Davida Silvy. Jednak z uwagi na epidemię brakuje rzeczywistych doświadczeń bojowych. Fani wciąż mają nadzieję, że David Silva będzie nadal nosił niebieską koszulki piłkarskie i da Philowi ​​Fodenowi trochę więcej czasu na dorosłość. Mogą również omówić wymianę praktycznych doświadczeń.

Najczęściej oglądane produkty