Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Jakaś umowa między CRISTIANO RONALDO i Chelsea
19 Nov

Jakaś umowa między CRISTIANO RONALDO i Chelsea

CRISTIANO RONALDO może już nie nosić Koszulka Manchester United, a zespół zareagował na jego działania. CRISTIANO RONALDO nie rozważał przyszłego rozwoju Manchesteru United, zajmował się jedynie bezpośrednimi interesami związanymi z danymi. Manchester United jest również całkowicie rozczarowany CRISTIANO RONALDO, a zespół wyda kontrakt w drugiej połowie roku. Teraz CRISTIANO RONALDO założył Koszulka Portugalia MS 2022 na trening i nie zareagował ponownie na incydent z Manchesterem United.

Dlaczego CRISTIANO RONALDO zrobił coś takiego w tym czasie, czy to tylko po to, by przyciągnąć więcej uwagi w Pucharze Świata? Do zimowej opłaty za transfer pozostały mniej niż dwa miesiące. Jeśli CRISTIANO RONALDO może zostać bezproblemowo zwolniony przez Manchester United, wróci do swojego wolnego statusu. CRISTIANO RONALDO, który odzyskał wolny status, może zostać zaproszony przez klub, wszak nie ma dodatkowej opłaty transferowej. Podczas letnich podpisywania kontraktów CRISTIANO RONALDO stracił możliwość noszenia Koszulka Chelsea z powodu obecności trenera Thomasa Tuchela. Teraz, gdy Thomas Tuchel został zwolniony przez Chelsea, prawdopodobnie dołączy do zespołu.

Chelsea awansowała już do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, więc CRISTIANO RONALDO bardzo chętnie dołączy do zespołu. Chelsea jest jeszcze bardziej zainteresowana interesami handlowymi CRISTIANO RONALDO i obie strony mogą osiągnąć upragnione cele. Dlaczego CRISTIANO RONALDO nagle ujawnił skandal z Manchesterem United? Może osiągnął już jakiś układ z Chelsea, aby Manchester United go zwolnił. Szef Chelsea chce tylko, aby CRISTIANO RONALDO dołączył jako wolny agent, drużyna nie chce płacić dodatkowych opłat za transfer.

Najczęściej oglądane produkty