Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Jeden zły wybór determinuje różne ścieżki kariery dla graczy
03 Sep

Jeden zły wybór determinuje różne ścieżki kariery dla graczy

Zły wybór spowodował, że zawodnik przegapił najlepszy okres występu, Antoine Griezmann miał trudności z powrotem do poprzedniej formy. Ze względu na kontrakt pomiędzy Atlético Madryt a FC Barcelona, ​​Antoine Griezmann nie może grać dłużej niż 30 minut w każdym meczu, w przeciwnym razie obie drużyny będą miały kolejny kontrakt. Obie drużyny dla własnej korzyści muszą poświęcić przyszłość Antoine'a Griezmanna. Kiedy wszyscy zobaczyli przygnębiony wygląd Antoine'a Griezmanna, nie mogli oprzeć się wrażeniu wzlotów i upadków życia.

Fani, którzy widzieli ciemnoniebieskie oczy Antoine'a Griezmanna, wiedzieli, jak bardzo zawodnik żałował noszenia Koszulka FC Barcelona. W ciągu trzech lat Antoine Griezmann zmienił się z wesołego młodzieńca w milczącego mężczyznę w średnim wieku. Jego niespokojny i zmęczony wyraz twarzy ujawnił rozpacz w jego wewnętrznym świecie. Jak Antoine Griezmann chciałby cofnąć się w czasie do czasów, kiedy promieniał w swojej Koszulka Atlético Madryt.

Antoine Griezmann stał się taki teraz, a najsmutniejszą osobą powinien być Diego Simeone. Antoine Griezmann był świetnym graczem stworzonym przez Diego Simeone, który padł ofiarą handlu. Diego Simeone nie może już dłużej pomagać Antoine'owi Griezmannowi, w końcu interesy zespołu są większe niż interesy wszystkich graczy. Diego Simeone ma nadzieję, że Antoine Griezmann może stanąć na nogi, bez względu na to, czy jest to z wyrzutów sumienia dla FC Barcelona, ​​czy też oddania tym, którzy naprawdę go kochają, może polegać tylko na sobie, aby docenić tę okazję.

Najczęściej oglądane produkty