Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Juventus i Inter Mediolan zdobyły w tym sezonie trofeum
21 May

Juventus i Inter Mediolan zdobyły w tym sezonie trofeum

W finale Coppa Italia w tym sezonie Juventus pokonał Atalantę B.C. 2: 1, a CRISTIANO RONALDO wygrał pierwszy w swojej karierze Puchar Włoch. Chociaż Juventus stracił szansę na wygranie ligi w tym sezonie, ich zwycięstwo w Coppa Italia również przyniosło pocieszenie kibicom. Juventus zajmuje obecnie piąte miejsce w Serie A, ale drużynie dzieli tylko jeden punkt do trzeciego i czwartego miejsca. Runda finałowa Serie A jeszcze się nie rozpoczęła, a Koszulka Juventus wciąż mają duże szanse na pojawienie się w Lidze Mistrzów.

W pierwszych dwóch rundach Serie A Inter Mediolan zapewnił sobie tytuł w tym sezonie. Wielu kibiców nie może się doczekać, aby świętować w Koszulka Inter Mediolan, na ten moment czekali już 11 lat. W ciągu tych 11 lat Juventus zdobył dziewięć tytułów mistrzowskich w Serie A. Inter Mediolan złamał marzenie Juventusu o zdobyciu 10 mistrzostw z rzędu. Czy uda im się utrzymać siłę w następnym sezonie?

Inter Mediolan i Juventus są stosunkowo stabilni w Serie A, ale nadal są niedociągnięcia w ich udziale w Lidze Mistrzów. Ponieważ pensja Interu Mediolan zostanie obniżona po tym sezonie, wielu zawodników opuści zespół. Wielu widzów spekulowało, że marzenie Interu Mediolan o mistrzostwach można utrzymać tylko przez jeden sezon, a Juventus zrobi wszystko, aby wygrać mistrzostwa w przyszłym sezonie.

Najczęściej oglądane produkty