Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Juventus wraca na piąte miejsce w Serie A
08 Nov

Juventus wraca na piąte miejsce w Serie A

Co ciekawe, w tej rundzie pięciu głównych lig Juventus ostatecznie pokonał Inter Mediolan 2:0, a Real Madryt po raz pierwszy spadł na drugie miejsce w La Liga. Dużym problemem dla Interu Mediolan w tym sezonie jest to, że obaj napastnicy Lautaro Martínez i Joaquín Correa cofnęli się pod względem jakości, podczas gdy Romelu Lukaku był przeciętny. Inter Mediolan nie będzie w stanie wesprzeć zespołu solidnymi występami Edina Džeko i Nicolò Barelli w tym sezonie.

Kilka lat temu Lautaro Martínez był uważany za dobrego następcę Argentyny, ale niestety żaden z jego dwóch sezonów nie dokonał wielkiego przełomu. Pierwotnie w 2021 r. Lautaro Martínez chciał zdjąć Koszulka Inter Mediolan, aby dołączyć do FC Barcelona, ​​ale niestety umowa nie została ostatecznie osiągnięta. Teraz wszyscy czują, że Lautaro Martínez staje się coraz słabszy w Interze Mediolan, ale nie wiedzą, jak się zachowa, gdy ponownie założy Koszulka Argentyna MS 2022.

Po 13 meczach Serie A Inter Mediolan nadal zajmuje siódme miejsce, a Juventus awansował na piąte. Obecnie Juventusowi brakuje 10 punktów do pierwszego miejsca Napoli i wciąż mają spore szanse na wygranie finału. Napoli, AC Milan i Inter Mediolan przygotowują się do meczów Ligi Mistrzów, a po wyeliminowaniu Juventusu zagrali all-in w Serie A.

Najczęściej oglądane produkty