Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Klęska Manchesteru United i awans Evertonu
27 Sep

Klęska Manchesteru United i awans Evertonu

W trzeciej rundzie Premier League 2020-21 Manchester United przez przypadek pokonał Brighton & Hove Albion 3: 2, a Everton pokonał Crystal Palace 2-1. Manchester United rozegrał bardzo zły mecz, ale ostatecznie wygrał. Manchester United nie poprawił się w nowym sezonie, a duch walki zawodników Armii Czerwonej już dawno zgasł. Koszulka Manchester United, które kiedyś wywoływały szał, nie są już gorącym towarem na liście.

21 grudnia 2019 roku Everton ogłosił zatrudnienie Carlo Ancelottiego jako głównego trenera drużyny. Carlo Ancelotti wziął Koszulka Everton i położył ją na piersi. Był zdecydowany postawić ten zespół na nogi. Po sześciu miesiącach trenowania Carlo Ancelottiego, zawodnicy Evertonu znacznie się poprawili, a drużyna odniosła trzy kolejne zwycięstwa w nowym sezonie. James Rodríguez, również na zaproszenie Carlo Ancelottiego, podjął inicjatywę zdjęcia Koszulka Real Madryt i dołączył do Evertonu z niską pensją.

Everton stał się wybitnym zespołem w Premier League w tym sezonie, ale Manchester United dał fanom większy dystans do mistrzostw. Świat futbolu Premier League zawsze się zmienia. Nie ma stałej drużyny mistrzów. Częściej może rodzić magiczny zespół z pozytywną energią. Jest to również czynnik, który z biegiem lat Premier League zyskiwał coraz więcej fanów i fanów.

Najczęściej oglądane produkty