Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Kto zdecyduje się na pobyt w Manchester City
04 May

Kto zdecyduje się na pobyt w Manchester City

Umowa Sergio Ag ü ero wygasa w przyszłym roku. Manchester City postanowił zawiesić odnowienie wielu graczy ze względu na ustawę o kapitale finansowym UEFA. Sergio Ag ü ero nie jest tak sławny jak Lionel Messi, ale jego napastnicy są znakomici. Koszulka Kun Agüero stała się również celem wielu fanów Premier League, którzy lubią wygląd i jakość Sergio Ag ero ero podczas gry.

Sergio Ag ü ero dołączył do Manchesteru City w 2011 roku, dając 368 występów, 254 goli i 61 asyst w ciągu dziewięciu lat. Sergio Ag ü ero jest najlepszym napastnikiem w historii Manchesteru City i jednym z najlepszych napastników w historii Premier League. Sergio Ag ü ero nie ma zbyt wielu negatywnych wiadomości, jest w dobrej formie.

Sergio Ag ü ero, 31 lat, jest nadal w dobrej kondycji fizycznej. Czy chce kontynuować walkę w Koszulka Manchester City? Teraz to także trudna decyzja dla Manchesteru City. Najlepsi gracze chcą udowodnić swoją siłę w Lidze Mistrzów. Dwuletnie zawieszenie Manchester City będzie miało bezpośredni wpływ na losy graczy. Czy zespół może utrzymać tę skuteczność bojową?

Najczęściej oglądane produkty