Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Kylian Mbappé nie pokonał idola CRISTIANO RONALDO w Équipe de France de Football
12 Oct

Kylian Mbappé nie pokonał idola CRISTIANO RONALDO w Équipe de France de Football

W meczu Ligi Europejskiej UEFA Seleção Portuguesa de Futebol zremisował 0: 0 z Équipe de France de Football. Obie drużyny są reprezentantami siły, ale nie rozegrały wspaniałego meczu w grze. Seleção Portuguesa de Futebol i Équipe de France de Football obaj strzegli się ostrożnie, bez mocnego schematu ofensywnego. Kylian Mbappé jest bardzo szczęśliwy, mogąc grać z CRISTIANO RONALDO. Czekał na pojawienie się takiej okazji. Kylian Mbappé widział w telewizji CRISTIANO RONALDO w Koszulka Portugalia, kiedy był dzieckiem. Ma również nadzieję, że pewnego dnia będzie mógł zagrać w Koszulka Francja.

Zarówno Seleção Portuguesa de Futebol, jak i Équipe de France de Football wysłali na mecz sprzyjających piłkarzy, ale obie strony nie wykorzystały najlepszego czasu na zdobycie gola. Ta gra sprawiła, że ​​publiczność nie mogła się doczekać, ale niestety ich występ nie pozwolił widzom zobaczyć potężnego pojedynku. W przeszłości pogoń za meczami piłkarskimi polegała na atakowaniu bramki przeciwnika w celu uzyskania wyższego wyniku. Teraz bardziej chodzi o obronę przeciwnika i zapobieganie zdobywaniu bramki przez obie strony. W porównaniu z tak przesadnie ostrożną i namiętną grą piłkarską publiczność chętniej ogląda namiętną grę walczącą o wynik.

Seleção Portuguesa de Futebol nadal znajduje się na szczycie rankingu, a CRISTIANO RONALDO będzie dążyć do wygrania następnego meczu. Équipe de France de Football przegrał z Seleção Portuguesa de Futebol w finale 2016. Tym razem nadal nie udało im się pokonać swoich przeciwników. Siła Seleção Portuguesa de Futebol i Équipe de France de Football nie została jeszcze określona, ​​a publiczność nie może się doczekać ponownego spotkania obu drużyn.

Najczęściej oglądane produkty