Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Kylian Mbappé postanowił wyjść z Paris Saint-Germain i udać się do innych zespołów, aby doświadczyć
01 Jul

Kylian Mbappé postanowił wyjść z Paris Saint-Germain i udać się do innych zespołów, aby doświadczyć

Mecz UEFA Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej pozwolił Kylianowi Mbappé wyraźnie zobaczyć swoje umiejętności. Musi wyjść z Paris Saint-Germain, aby wybrać nową drużynę do doświadczenia. Po tym, jak reprezentacja Francji w piłce nożnej przegrała tym razem Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, największą ofiarą był Kylian Mbappé. Kylian Mbappé nie strzelił goli w wielu meczach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a chybiony ostatni rzut karny spowodował, że drużyna narodowa straciła szansę na awans. Kylian Mbappé zawsze miał nadzieję, że będzie mógł nosić Koszulka Paris Saint-Germain, aby zdobyć najwyższe wyróżnienie dla drużyny, ale po dwóch latach niepowodzeń w głównych zawodach stwierdził, że musi wyjść, aby opanować więcej wiedzy.

Dwuletnia porażka w półfinale Ligi Mistrzów UEFA nie przyniosła wiele zmian w sercu Kyliana Mbappé, a mecz o mistrzostwo Europy w piłce nożnej bezpośrednio wpłynął na jego stan psychiczny. Kylian Mbappé, który wahał się, czy odnowić Paris Saint-Germain, podjął decyzję i w przyszłym roku opuści zespół swobodnie, aby wybrać nowy początek. Kylian Mbappé ma nadzieję, że kiedy za cztery lata ponownie założy Koszulka Mistrzostwa Europy 2020 Francja, będzie mógł zdobyć poparcie i szacunek krajowych kibiców.

W Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej wyeliminowano reprezentację Walii, reprezentację Chorwacji w piłce nożnej, reprezentację Portugalii, reprezentację Francji w piłce nożnej i reprezentację Niemiec. Odejście tych drużyn narodowych odebrało marzenia urodzonym w latach 80. i trudno będzie im pojawić się w kolejnym meczu. Gareth Bale, CRISTIANO RONALDO, Luka Modrić, Karim Benzema i Thomas Müller poświęcili swoją młodość piłce nożnej, a ich talenty piłkarskie są trudne do osiągnięcia ze względu na spadek sprawności fizycznej. Fani tego pokolenia są wdzięczni za młodzieńcze wspomnienia, które przynieśli im ci gracze. Młodzieńczy wygląd piłkarzy na zawsze pozostanie w tych pięknych i dostatnich latach.

Najczęściej oglądane produkty