Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Kylian Mbappé zadedykował swój pierwszy gol swoim ukochanym fanom
17 Oct

Kylian Mbappé zadedykował swój pierwszy gol swoim ukochanym fanom

Chociaż Kylian Mbappé jest młody, zawsze sprawia, że ​​wielu fanów jest zadowolonych. W siódmej rundzie Ligue 1 Paris Saint-Germain pokonał Nimes 4-0. Kylian Mbappé strzelił pierwszego gola w meczu, po czym natychmiast zdjął koszulki piłkarskie i podał ją kibicom. Ponieważ pod Koszulka Paris Saint-Germain Kyliana Mbappé jest ukryta inna koszulka, na której czytamy, że zachęca go do odpornego na raka fana.

Publiczność zobaczyła prawdziwy występ Kyliana Mbappé na boisku i wszyscy podziwiali wysiłki zawodników dla kibiców. W następnym meczu Paris Saint-Germain ponownie zdobył 3 gole. Pełen pasji zespół to sportowa rywalizacja, o której wszyscy myślą. Zachęta, jaką gracze dają fanom, jest dla nich największą motywacją do przetrwania. Paris Saint-Germain ma zaledwie 50 lat, ale zespół ma już ogromną liczbę fanów. Te dane bezpośrednio pokazują, że duch kulturowej piłki nożnej Paris Saint-Germain jest rozpoznawany przez wszystkich i zasługuje na szacunek i zaufanie fanów.

Występ Paris Saint-Germain powoli wrócił do poprzedniego stanu, a zespół ponownie znalazł się na szczycie listy. Kylian Mbappé był w Paris Saint-Germain w ciągu ostatnich kilku lat i stał się bardziej stabilny i wybitny. Nie wszyscy wiedzą, do której drużyny przejdzie Kylian Mbappé, ale byłoby wspaniale wygrać tytuł Ligi Mistrzów w Paris Saint-Germain.

Najczęściej oglądane produkty