Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Leicester City po cichu zajmowało cztery pierwsze miejsca w Premier League
02 Feb

Leicester City po cichu zajmowało cztery pierwsze miejsca w Premier League

Chociaż obecnie jest wielu wybitnych młodych zawodników, ich umiejętności są nadal znacznie gorsze od tych starych graczy, którzy wciąż są na boisku. W Serie A są Zlatan Ibrahimović i CRISTIANO RONALDO, aw Premier League Jamie Vardy. W La Liga są Lionel Messi i Luis Suárez, aw Bundeslidze Thomas Müller i Robert Lewandowski. Obecne rankingi Premier League to głównie młodzi zawodnicy, a Jamie Vardy został jedynym zwycięzcą w latach 80.

W 21. rundzie Premier League Leicester City przegrało 1: 3 z Leaders United. Wyniki Leicester City w tym sezonie są stosunkowo stabilne i utrzymują się na pierwszych czterech pozycjach. Najbardziej znanym graczem w Leicester City jest Jamie Vardy. Jego doskonałe i stabilne występy przyniosły zespołowi więcej zwycięstw. Odkąd Brendan Rodgers przejął Koszulka Leicester City, występy zespołu są stosunkowo stabilne i nie było większych wahań. Jamie Vardy nie miał na sobie koszulki piłkarskie, aby rywalizować w tym meczu, ale publiczność nie spodziewała się, że przegrają z przeciwnikami.

Trener Brendan Rodgers czuł, że szkoda było przegrać ten mecz. Gdyby Leicester City pokonało Leeds United, zespół zająłby drugie miejsce w Premier League z 42 punktami. Leicester City również znalazło się na szczycie listy w tym sezonie i mają nadzieję na ostateczne zwycięstwo dzięki ciężkiej pracy. Wiele drużyn Premier League w tym sezonie znalazło się na szczycie listy, więc ostatecznego zwycięzcę wciąż trudno jest określić.

Najczęściej oglądane produkty