Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liverpool ma sens ze względu na obecność Jürgena Kloppa
13 Jan

Liverpool ma sens ze względu na obecność Jürgena Kloppa

Knockout Ligi Mistrzów jeszcze się nie rozpoczął, a Premier League można nazwać ognistym. W 22. rundzie Premier League Liverpool pokonał Tottenham Hotspur 1: 0 na wyjeździe. W tej grze fani po raz kolejny widzieli 손흥 grając w Koszulka Tottenham Hotspur, ale nie grał dobrze w grze, a jego mentalność się nie poprawiła.

Trenerzy obu drużyn są prawdziwymi atrakcjami podczas gry, a ich mimikę można nazwać umiejętnościami aktorskimi. José Mourinho płakał i śmiał się przez chwilę, a on był przebiegłym lisem. Trener Jürgen Klopp był tak podekscytowany słabą wydajnością zawodników, że nawet nie nosił Koszulka Liverpool, aby grać razem. Liverpool ma wiele problemów obronnych w tej grze. Jürgen Klopp był obrońcą w przeszłości, więc naprawdę chciał zagrać i spróbować ponownie.

Chociaż Liverpool wygrał mecz, trenerzy i zawodnicy nie byli bardzo zadowoleni. Ponieważ na boisku jest zbyt wiele obrotów, dzięki niemożności strzelania przez graczy Tottenham Hotspur i opiece bramkarza Alissona Beckera, w przeciwnym razie wynik gry może nie być idealny. Liverpool jest obecnie na pierwszym miejscu, więc jeśli chcą utrzymać najwyższe miejsce, muszą wygrać każdy mecz i nigdy nie powinni mieć szczęścia, aby je traktować.

Najczęściej oglądane produkty