Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liverpool wybierze między graczami
29 Mar

Liverpool wybierze między graczami

Wspaniały dwuletni okres Liverpoolu stał się przeszłością, a siła głównych graczy zespołu wyraźnie zmalała. Trzej najsłynniejsi zawodnicy Liverpoolu to Mohamed Salah, Sadio Mané i Roberto Firmino, którzy stanowią najkorzystniejszych napastników zespołu. Wyniki Mohameda Salaha w tym sezonie są stosunkowo stabilne, Sadio Mané i Roberto Firmino nie są tak dobre jak wcześniej.

Po tym sezonie zawodnicy ci również staną w obliczu wygaśnięcia kontraktów, więc czy nadal będą nosić Koszulka Liverpool? W ostatnich latach Roberto Firmino bardziej pomaga swoim kolegom z drużyny strzelać więcej bramek. Zawsze myśli o ogólnej sytuacji zespołu. W tym roku Liverpool z powodu nieobecności obrońcy Virgila van Dijka i Roberto Firmino czasami asystowali jako pomocnik, więc jego dane osobowe nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Wielu widzów przewidywało, że Roberto Firmino nie dostanie przedłużenia kontraktu drużyny i ponownie zmieni koszulki piłkarskie.

Roberto Firmino jest w Liverpoolu od 6 lat i naprawdę lubi piłkarskiego ducha tego zespołu. Roberto Firmino nie dba o opinie innych, rozumie, co robi. Piłka nożna to gra zespołowa, a ktoś w drużynie musi bezinteresownie przyznać, że osiągnie skoordynowany stan. Jürgen Klopp powiedział: Każdy zawodnik Liverpoolu ma swoje znaczenie i nikt nie może bez nikogo wygrać mistrzostw.

Najczęściej oglądane produkty