Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Luis Suárez i Lionel Messi czerpią radość z piłki nożnej
25 Dec

Luis Suárez i Lionel Messi czerpią radość z piłki nożnej

Atlético de Madrid prowadził w tym sezonie w La Liga z 32 punktami i zajął pierwsze miejsce. Atlético de Madrid i Real Madryt mają te same punkty, ale obie drużyny mają dużą lukę w traceniu bramek. Po tych rundach Atlético de Madrid strzeliło 5 bramek, a Real Madryt stracił 14 bramek. Atlético de Madrid w tym sezonie nadal jest zdominowane przez taktykę defensywną, ale zespół dokonał dużych zmian w ofensywie. Tak więc Atlético de Madrid strzelił 26 bramek i nie różni się zbytnio od czołówki.

Odkąd Luis Suárez założył Koszulka Atlético Madryt, stał się pewnym siebie i śmiejącym się chłopcem. W wygranym 2: 0 meczu Atlético de Madrid z Realem Sociedad Luis Suárez obronił piłkę w polu karnym i wykorzystał własną asystę Andoniego Gorosabela, co zostało docenione przez publiczność. Szybka adaptacja Luisa Suáreza do występu Atlético de Madrid sprawiła, że ​​wielu fanów było bardzo podziwianych. Nadal nosi koszulki piłkarskie z numerem 9.

Luis Suárez czerpał radość z piłki nożnej, a Lionel Messi również pobił rekord Pelé i strzelił 644 gole w nowym roku. Publiczność obserwowała Lionela Messiego leżącego na trawniku i radośnie oglądającego piłkę nożną, a także wszyscy poczuli słodką stronę tego wspaniałego gracza. Lionel Messi od dawna nie strzelił dobrego gola, a teraz pokazuje dawno stracony uśmiech.

Najczęściej oglądane produkty