Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Luis Suárez zostaje kluczowym graczem w zwycięstwie Atlético de Madrid
25 Jan

Luis Suárez zostaje kluczowym graczem w zwycięstwie Atlético de Madrid

W La Liga w tym sezonie najbardziej stabilną drużyną jest Atlético de Madrid. Atlético de Madrid jest obecnie na pierwszym miejscu. Są o 7 punktów więcej niż drugie miejsce w Realu Madryt i 10 punktów więcej niż trzecie miejsce w Barcelonie. Atlético de Madrid po raz kolejny odniosło 7 zwycięstw z rzędu. Najbardziej krytycznym zawodnikiem drużyny do zwycięstwa jest Luis Suárez. Luis Suárez zajmuje obecnie drugie miejsce na liście strzelców La Liga, wyprzedzając Lionela Messiego po raz pierwszy w życiu zawodowym.

Luis Suárez został poważnie opuszczony przez Barcelonę kilka miesięcy temu. Jak bardzo był rozczarowany. Luis Suárez poprosił Barcelonę o zatrzymanie go, ale został odrzucony przez zespół. Luis Suárez ze smutkiem zdjął Koszulka FC Barcelona i wyszedł. Żądania Lionela Messiego nie mogły zmienić decyzji zespołu. Kiedy Luis Suárez nosił Koszulka Atlético Madryt, był zdeterminowany, aby Barcelona tego pożałowała.

Największą energią ludzkiego ciała jest wewnętrzna siła. Kiedy organizm osiąga określony poziom spożycia, to, co pomaga mu iść naprzód, polega na silnej wierze w serce. Zemsta jego ciała ożywiła Luisa Suáreza. Ma nadzieję, że poprowadzi Atlético Madryt do zwycięstwa. Jeśli Atlético de Madrid zdobędzie ostatni tytuł La Liga z powodu Luisa Suáreza, Barcelona stanie się największym żartem sezonu.

Najczęściej oglądane produkty