Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Luka Modrić odebrał pamiątkową koszulkę za 150. mecz przedstawiony przez Chorwację
07 Jun

Luka Modrić odebrał pamiątkową koszulkę za 150. mecz przedstawiony przez Chorwację

36-letni Luka Modrić otrzymał pamiątkową koszulki piłkarskie reprezentacji narodowej za 150. mecz. Podziękował krajowi za wsparcie i zachętę. Luka Modrić dołączył do drużyny narodowej od 2006 roku. Uwielbia tę Koszulka Chorwacja i rozumie obowiązki kapitana drużyny narodowej. Po dzielnym zdobyciu drugiego miejsca w Pucharze Świata pod wodzą Luki Modricia w 2018 roku, Chorwacja ma nadzieję, że w 2022 roku znów przyjdzie to samo szczęście.

Chorwacja była początkowo mocną stroną z normalną drużyną narodową, ale po tym, jak mieli Lukę Modrić, występ zespołu wzbił się w górę. Na Mistrzostwach Świata 2018 Chorwacja odświeżyła ich postrzeganie, zespół awansował do finału i przegrał z Francją. Nikt nie wyobrażał sobie, że Chorwacja, która po raz pierwszy awansowała do finału Pucharu Świata, będzie ostatnim wicemistrzem świata i są bardzo wdzięczni Luce Modrićowi za jego ciężką pracę i wkład w zespół.

Chorwacja nie wygrała w dwóch rundach Ligi Narodów UEFA i zremisowała tylko 1:1 z treningową kadrą młodych piłkarzy Francji. Cztery lata później składy każdej reprezentacji narodowej bardzo się zmieniły, zwłaszcza odkąd świetni starzy zawodnicy przeszli na emeryturę. W drużynach Francji i Chorwacji brakuje również znanych nazwisk, takich jak N'Golo Kanté, Olivier Giroud, Ivan Rakitić i Mario Mandžukić.

Najczęściej oglądane produkty