Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City polega na sile wszystkich graczy
30 Dec

Manchester City polega na sile wszystkich graczy

Różnica punktowa między Manchesterem City a Chelsea po raz kolejny zwiększyła się o 2 punkty. Czy nadal mogą stać się najsilniejszym konkurentem? Znakomity występ Chelsea na początku sezonu zdobył przychylność wszystkich i jednogłośnie zgodzili się, że zespół może prześcignąć Manchester City i zdobyć mistrzostwo Premier League. Manchester City przez lata zdobywał mistrzostwo Premier League, z których w 2019 roku wyprzedził go Liverpool. Niedawno w tym miesiącu Chelsea doznała szeregu kontuzji graczy, co utrudniło zespołowi wygranie wielu meczów przeciwnicy.

Romelu Lukaku ponownie założył Koszulka Chelsea i strzelił bramki w obu meczach. Po tym, jak Phil Foden ufarbował swoje białe włosy, wyglądał przystojniej w Koszulka Manchester City. Gol Phila Fodena stał się jedynym golem w meczu, Manchester City naprawdę jest, że każdy zawodnik może strzelać skuteczne gole. Siłą Manchesteru City jest to, że każdy zawodnik jest dobrym zawodnikiem, a cele drużyny nie ograniczają się do napastników.

Wiele drużyn polega na znakomitych napastnikach przy swoich celach, ale Manchester City polega na sile wszystkich graczy. Tak więc na liście strzelców Premier League piłkarze Manchesteru City nie plasowali się w pierwszej garstce, ale drużyna jest mocno na pierwszym miejscu. Premier League jest bardzo zacięta. Manchester City może w takim meczu utrzymać doskonałe wyniki. Mają inną koncepcję piłki nożnej.

Najczęściej oglądane produkty