Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City ponownie zwyciężył w Premier League po ponad roku
29 Jan

Manchester City ponownie zwyciężył w Premier League po ponad roku

Po ponad roku Manchester City ponownie znalazł się na szczycie Premier League. Manchester City pokonał na wyjeździe West Bromwich Albion 5: 0, a drużyna wygrała 11 z rzędu we wszystkich rozgrywkach. Manchester City ma odzyskać trofeum Premier League w tym sezonie. Największym wrogiem Liverpoolu jest brak głównych graczy, co spowodowało wzloty i upadki rekordów. Po pół sezonie w Manchesterze City, kilku nowych zawodników zostało dobrze awansowanych.

Manchesterowi City brakowało Sergio Agüero, najbardziej krytycznego gracza w tym sezonie, który jest obecnie zawieszony za izolację z powodu COVID-19. Ten sezon może być ostatnim sezonem Sergio Agüero w Koszulka Manchester City. Publiczność chce częściej oglądać jego grę, ale albo jest kontuzjowany, albo opóźniany przez inne rzeczy. Sergio Agüero wyraźnie i powoli wycofał się z głównych graczy w tym sezonie, a Manchester City wyhodował również nowych, wybitnych graczy.

W przyszłym sezonie gracze tacy jak Lionel Messi, Sergio Agüero itp. Stoją w obliczu wygaśnięcia kontraktów. Którą koszulki piłkarskie będą nosić gracze z lat 80? Publiczność ma nadzieję, że Lionel Messi i Sergio Agüero będą mogli grać w tej samej drużynie w tym samym czasie, aby zobaczyć, co mogą osiągnąć. Manchester City stopniowo zmierza w kierunku młodych zawodników, a siła takiego zespołu będzie zdecydowanie lepiej rozwijana.

Najczęściej oglądane produkty