Kup 50 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City to obecnie drużyna z najmniej straconymi bramkami w Premier League
05 Jan

Manchester City to obecnie drużyna z najmniej straconymi bramkami w Premier League

Manchester City niedawno wrócił do formy, a siła zespołu po raz kolejny została doceniona przez publiczność. Manchester City pokonał Chelsea 3: 1, a drużyna zajęła piąte miejsce z 29 punktami w 15 meczach. Manchester City to obecnie drużyna, która straciła najmniej goli w tym sezonie. Strategia Pepa Guardioli uległa pewnym zmianom. Dostosowanie graczy również wymaga czasu i doświadczenia. Manchester City nadal jest niebieską drużyną, która dzielnie walczyła.

Wyniki Chelsea w ostatnich meczach były bardzo złe, a kibice obawiają się, że drużyna ponownie zmieni trenerów. Kiedy Frank Lampard przejął Koszulka Chelsea, miał nadzieję, że drużyna może wrócić do stanu z poprzedniej ery. Ale rok później siłę zespołu nadal trudno ustabilizować. Wiele osób uważa, że ​​strategia Franka Lamparda jest zbyt osobliwa, a atakowanie Manchesteru City jest największym błędem.

Manchester City wygrał 7 kolejnych rund, a siła Kevina De Bruyne'a i Phila Fodena stała się bardziej stabilna. Odkąd były kapitan David Silva zdjął Koszulka Manchester City i opuścił drużynę, Phil Foden został ich następcą. Phil Foden nie zawiódł publiczności. Po tym sezonie jego siła stała się stabilniejsza i wybitna.

Najczęściej oglądane produkty