Kup 90 € powyżej, otrzymaj bezpłatną wysyłkę
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United może znowu ponieść porażkę dzięki strategii podpisywania Erika ten Haga
14 Jun

Manchester United może znowu ponieść porażkę dzięki strategii podpisywania Erika ten Haga

Czas mijał szybko i zanim się zorientowałem, Jadon Sancho dołączył do Manchesteru United na sezon, ale niestety wniósł do zespołu tylko 4 gole i 3 asysty. Jadon Sancho dołączył do Manchesteru United za ogromną opłatę w zeszłym roku, ale miał problemy z dobrą grą w tym meczu. Na przestrzeni lat Manchester United napotkał zbyt wiele zjawisk, które tak wybitnych piłkarzy pogorszyły się po dołączeniu, więc zespół nie dokonał zbytniej oceny Jadona Sancho.

Być może, gdy Jadon Sancho dołączył do Manchesteru United jako sam w sobie rezerwowy, graczem, którego zespół naprawdę chciał ścigać, był Erling Håland. Manchester United zwrócił się do Jadona Sancho po tym, jak Erling Håland odmówił dołączenia. Jadon Sancho również założył Koszulka Manchester United po dwóch latach zawirowań transferowych, ale niestety nie zwrócił na siebie uwagi trenera po dołączeniu do nowej drużyny. Wszyscy muszą podziwiać, że Manchester United jest naprawdę bogaty, ale wydali dużo pieniędzy na transfery na zastępcę.

Kibice Manchesteru United nie są optymistycznie nastawieni do dołączenia Jadona Sancho, a jego wyniki ostatecznie potwierdziły mądrość wszystkich. Manchester United w ciągu ostatnich trzech lat zmarnował tyle czasu i pieniędzy, że wydaje się, że się pogubili. Przybycie Erika ten Haga przypomina bardziej fuzję holenderskich graczy i ma nadzieję, że zawodnicy, którzy nosili Koszulka Ajax, mogą się tutaj zebrać. Wydaje się, że taka strategia podpisywania kontraktów straciła swoją innowacyjność, a Manchester United ponownie będzie kosztował dużo pieniędzy. Erik ten Hag nie wydaje się chcieć stymulować potencjału obecnych piłkarzy Manchesteru United, ma również nadzieję na sprowadzenie dobrych graczy do dołączenia.

Najczęściej oglądane produkty